AKTUALNOŚCI
O NAS - ZAPROSZENIE
ŚWIADECTWA
ŚPIEWNIK
FOTO
CIEKAWE LINKI

Aktualności

Zaproszenie na spotkanie przedpielgrzymkowe: 8 sierpnia 2014

25.07.2014r.

Kochani Pielgrzymi,
SERDECZNIE WAS ZAPRASZAMY NA POLSKO-WŁOSKIE SPOTKANIE PRZEDPIELGRZYMKOWE NASZEJ GRUPY ARGENTO INTERNATIONAL, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK 8 SIERPNIA W KALISZU, W PARAFII P.W. NARODZENIA NMP (NA ZAGORZYNKU - UL. BESKIDZKA 5).
- GODZ. 16.00: SPOTKANIE ORGANIZACYJNE: ZAPISY, ODBIÓR CHUST, ZNACZKÓW, LEGITYMACJI…
- GODZ. 18.00: MSZA ŚWIĘTA

Już wkrótce rozpoczniemy wspólne pielgrzymowanie w 377 Kaliskiej i 23 Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Nasza Grupa wyruszy w niej już po raz dziewiąty. Zapraszam Was serdecznie do pielgrzymowania w NASZEJ GRUPIE ARGENTO INTERNATIONAL. W tym roku przyjedzie 7 pielgrzymów z Italii, pod przewodnictwem dwóch diakonów: Roberto i Gaetano, towarzyszyć im będą dobrze Wam już znani Luiggi i Mateo a także Sonia i Paolo - małżonkowie, którzy pielgrzymowali z nami śladami świętego Franciszka w 2012 roku. W Grupie Argento będzie pielgrzymował także ks. Waldemar Graczyk i dk Krzysztof Tomalkiewicz oraz trzy Siostry Nazaretanki: s. Paulina, S. Agnieszka i s. Nicola.

Zachęcajcie proszę Waszych znajomych i przyjaciół, którzy jeszcze się wahają czy wyruszyć na pielgrzymkę w ARGENTO. Wasze świadectwo i entuzjazm wiary niech pomogą im w decyzji przeżycia rekolekcji w drodze. "Dzielmy się wiarą jak chlebem, dajmy świadectwo nadziei, Bóg podarował nam Siebie i mamy się Nim z ludźmi dzielić...."
W tym roku hasłem pielgrzymki są słowa Pana Jezusa z Kazania na Górze: „Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie” (Mt 5,3).

Ze względów organizacyjnych zachęcam Was do zapisywania się drogą internetową na adres e-mail: argento.kalisz@onet.eu Zapraszam też na naszą stronę www.argento.kalisz.pl. oraz www.facebook.com/groups/argentointernational.
W przypadku nowych pielgrzymów prosimy o nast. dane: imię i nazwisko, data urodzenia, adres, PESEL, nr tel. kom. i e-mail (gdy nie używacie facebooka). Te dane potrzebne są nam do ubezpieczenia pielgrzymów.

Do zobaczenia!

Niech Was Bóg błogosławi!

ks. Przemysław