AKTUALNOŚCI
O NAS - ZAPROSZENIE
ŚWIADECTWA
ŚPIEWNIK
FOTO
CIEKAWE LINKI

Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie w parafii Chynowa na XXI niedzielę zwykłą B 23 sierpnia 2015

22.08.2015r.

1.    W dzisiejszą niedzielę przeżywamy w naszym Dekanacie Odpust ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej w Dębnicy. Suma odpustowa o godz. 12.00.


2.    W środę 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Msza święta w naszej parafii o godz. 9.30. W tym dniu uroczystość odpustową przeżywa parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Ostrowie Wlkp. (Zembców). Suma odpustowa o godz. 18.30.


3.    W dzisiejszą niedzielę Rada Sołecka w Przygodziczkach organizuje przy Sali Wiejskiej Piknik Rodzinny. Początek o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.


4.     Ponownie zapraszam chętnych chłopców od IV klasy i starszych, którzy pragną zostać ministrantami, aby zgłaszali się w zakrystii. Zapraszam również dziewczyny i chłopców, którzy pragną czytać Boże Słowo w czasie Mszy.


5.    U ministrantów przed kościołem do nabycia nowy numer tygodnika „Przewodnik Katolicki”. Zachęcam do nabycia i lektury.


6.    Intencje mszalne i ogłoszenia są wywieszone na tablicy ogłoszeń, w kruchcie kościoła i w Internecie na stronie: www.argento.kalisz.pl.

 


                                                                                                                                                                Ks. Przemysław Talaga
                                                                                                                                                           Proboszcz Parafii w Chynowej