AKTUALNOŚCI
O NAS - ZAPROSZENIE
ŚWIADECTWA
ŚPIEWNIK
FOTO
CIEKAWE LINKI

Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie w parafii Chynowa na XVI niedzielę zwykłą B 19 lipca 2015

19.07.2015r.

1.    Intencje mszalne i ogłoszenia są wywieszone na tablicy ogłoszeń, w kruchcie kościoła i w Internecie na stronie: www.argento.kalisz.pl. Przypominam, że nasza parafia nie ma jeszcze strony internetowej, dlatego do czasu jej założenia korzystać będziemy ze strony Grupy Pielgrzymkowej Argento International.

2.    W czwartek 23 lipca po Mszy Świętej serdecznie zapraszam na probostwo Radę Parafialną, Zespół Charytatywny, sołtysów z parafii (wsi Chynowa, Przygodziczki i Bogufałów), panie przewodniczące z Kół Gospodyń Wiejskich, w celu omówienia bieżących spraw i najbliższych uroczystości.

3.    U ministrantów przed kościołem do nabycia nowy numer tygodnika „Przewodnik Katolicki” i Diecezjalny Dwutygodnik „Opiekun”. Zachęcam do nabycia i lektury.

4.    W przyszłą niedzielę tj. 26 lipca, z racji przypadającego dzień wcześniej wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy świętej modlitwa w intencji kierowców i święcenie pojazdów mechanicznych. Życzę bezpiecznego podróżowania, aby każdy szczęśliwie dotarł do celu i bezpiecznie wrócił do domu.

5.    Serdecznie zapraszam parafian do uczestnictwa w 378 Kaliskiej Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w grupie Argento International, która odbędzie się w dniach 6 – 19 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę u Księdza Proboszcza. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła i na stronie internetowej www.argento.kalisz.pl.

 

                                                                                                                         Ks. Przemysław Talaga

                                                                                                                 Proboszcz parafii w Chynowej