AKTUALNOŚCI
O NAS - ZAPROSZENIE
ŚWIADECTWA
ŚPIEWNIK
FOTO
CIEKAWE LINKI

Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie w parafii Chynowa na XV niedzielę zwykłą B 12 lipca 2015

11.07.2015r.


1.    Z serca dziękuję za uczestnictwo w uroczystości wprowadzenia nowego proboszcza do naszej parafii. Bóg zapłać za modlitwę, życzenia i wszelkie wyrazy życzliwości.
2.    Intencje mszalne i ogłoszenia są wywieszone na tablicy ogłoszeń, w kruchcie kościoła i w Internecie na stronie: www.argento.kalisz.pl. Przypominam, że nasza parafia nie ma jeszcze strony internetowej, dlatego do czasu jej założenia korzystać będziemy ze strony Grupy Pielgrzymkowej Argento International.
3.    Dziękuję drogim parafianom za serdeczne przyjęcie pielgrzymów Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Dziękuję za przygotowanie poczęstunku i proszę o modlitwę w intencji wszystkich, którzy są na pielgrzymim szlaku.
4.    U ministrantów przed kościołem do nabycia nowy numer tygodnika „Przewodnik Katolicki”, miesięcznik „Misyjne drogi” oraz na życzenie parafian ostatni numer „Opiekuna”, w którym są zamieszczone między innymi zmiany personalne Księży w Diecezji Kaliskiej i zdjęcie Księdza Prałata Edmunda.
5.    Serdecznie zapraszam parafian do uczestnictwa w 378 Kaliskiej Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w grupie Argento International, która odbędzie się w dniach 6 – 19 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę u Księdza Proboszcza. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła i na stronie internetowej www.argento.kalisz.pl.


                                                                          Ks. Przemysław Talaga
                                                                     Proboszcz parafii w Chynowej