AKTUALNOŚCI
O NAS - ZAPROSZENIE
ŚWIADECTWA
ŚPIEWNIK
FOTO
CIEKAWE LINKI

Aktualności

Kilka słów od nowego przewodnika...

27.06.2015r.

 

Cóż, nie wiem, co powinienem napisać. Przede wszystkim dziękuję Księdzu Przemysławowi za okazane zaufanie. Jego posługa w Grupie Argento jest nieoceniona i niezwykle trudno wyrazić w kilku słowach uznanie dla ks. Przemka, który tworzył i prowadził dzieło tej pielgrzymki przez dziesięć lat. Drogi Księże Przemku, jeszcze raz dziękuję za miłe słowa i za piękne świadectwo kapłańskiego życia. Wierzę, że będzie Ksiądz zawsze z nami i będzie nas wspierał wraz ze swoimi nowymi parafianami.


Spróbuję podjąć się prowadzenia naszej Grupy, choć wiem, że nie jest to łatwe zadanie, tym bardziej, że większą część roku spędzam na studiach we Włoszech. Jednak ufam, że Pan Bóg będzie mnie w tym dziele prowadził, a dobrzy ludzie, czyli Wy, drodzy Pielgrzymi Grupy Argento, będziecie tak jak zawsze zaangażowani w przygotowania i przebieg pielgrzymki od Józefa do Maryi. Jesteście obecni w moich modlitwach i bardzo Was proszę o modlitwę za mnie.


Zawierzmy dzieło pielgrzymki naszej Matce Maryi oraz św. Józefowi! Do usłyszenia i do zobaczenia w najbliższym czasie, a następnie na pielgrzymim szlaku :)


Ks. Waldemar Graczyk


P.S. Oczywiście kolejne informacje odnośnie pielgrzymki będą pojawiać się na stronie internetowej i na Facebooku, tak jak zawsze.